Түбән Кама шәһәре «Зевс» спорт комплексы призына кече яшүсмерләр арасында ирекле көрәш буенча республика турниры үтте

2021 елның 24 феврале, чәршәмбе

23 февральдә Түбән Кама шәһәрендә Ватанны саклаучылар көненә багышланган кече яшьтәге яшүсмерләр арасында ирекле көрәш буенча, Түбән Кама шәһәренең «Зевс» спорт комплексы призына республика турниры булып узды. Ярышларда «Зәй» спорт мәктәбе тренерлары Салихова Р. Р. һәм Хуҗина И. А. шәкертләре катнашты һәм түбәндәге нәтиҗәләрне күрсәттеләр: 16 кг. авырлык категориясендә Хуҗин Адәм -1 урын, 26 кг. авырлык категориясендә Кунниев Магомед Гаджи -1 урын, 33 кг. авырлык категориясендә Моховиков Глеб - 1 урын, 33 кг. авырлык категориясендә Колесов Ярослав - 2 нче урын, 49 кг. авырлык категориясендә Нәфыйков Әмир - 2 урын, 40 кг. авырлык категориясендә Воронцов Платон - 3 урын.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: