Аппарат киңәшмәсе үтте.

2017 елның 10 апреле, дүшәмбе
Бүген хакимиятнең зур залында район башлыгы Р.Г.Кәримов җитәкчелегендә аппарат киңәшмәсе үтте. Киңәшмәдә Зәй эчке эшләр бүлеге башлыгы урынбасары И.Н.Шакиров, авыл хуҗалыгы һәм азык- төлек идарәсе башлыгы А.Н.Галиәхмәтов, янгын-сак гарнизоны башлыгы А.А.Әхмәтшиннар чыгыш ясады. Киңәшмә барышында район башлыгы Р.Г.Кәримов«Мефро уилз Руссиа Зәй заводы»ҖЧШ генераль директоры И.Р.Давыдовны туган көне белән , Техник инвентаризация бюросы Зәй бүлеге башлыгы Г.С.Шәймарданованы юбилее белән котлады. Халыкны эш белән тәэмин итүдә аеруча хезмәт куйган җитәкчеләргә район башлыгының Рәхмәт хатлары тапшырылды. Р.Р.Әмиров предприятие агрофирма һәм оешмаларда диспансеризация үткәрүнең торышы белән таныштырды. Мәгариф бүлеге эшчәнлегенең торышы хакында мәгариф идарәсе башлыгы вазыйфаларын вакытлыча башкаручы Н.В.Васильева чыгыш ясады. Киңәшмәгә район башлыгы Р.Г.Кәримов йомгак ясады.
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: