май, 2017 ел
пәнҗешәмбе
Шәһәребезнең Үзәк балалар китапханәсендә “Укучының иң яхшы мәдәни көндәлеге” конкурсы җиңүчеләрен тәбрикләү чарасы уздырылды. Җиңүчеләр - Асылъяр Асылхузина - 4 нче мәктәпнең 1 «б»сыйныф укучысы, Елена Осипова –4 нче мәктәпнең 2 «в»сыйныф укучысы, Антон Черешов - 7 нче мәктәпнең 3 «а»сыйныф укучысы, Дамир Хайров - 4 нче мәктәпнең 4 «б»сыйныф укучысы. Ә “Иң мәдәниятле әти –әни “ номинациясендә җиңүче дип Асылхузина Гузәл Айрат кызы табылды. Барлык җиңүчеләргә дә дипломнар һәм бүләкләр тапшырылды. 26 нчы май көнне, башкалабызның иң матур биналарының берсендә – “Әкият” курчак театрында, республикабызның барлык районнарыннан җиңүчеләрне тантаналы рәвештә котлау һәм мәдәни чараларда катнашу көтә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: